Sprawdź dostępność domen.
www. 
Stworzysz swoją stronę WWW
w           krokach bez znajomości technik tworzenia stron www.

Dokumentacja

Strony błędów

Przycisk Strony Błędów Strony błędów wysiedla się użytkownikowi Internetu, kiedy napotka na jeden z błędów typu odwołanie do nieistniejącego adres URL lub brak autoryzacji do otworzenia określonego katalogu w serwisie WWW. Firmy często używają własnych stron błędów, umieszczając na nich własne logo i odnośnik do strony głównej. Nie trzeba zmieniać takich stron - strona błędu jest zawsze osiągalna, bez względu na ewentualne zmiany.

Uwaga: Własne strony błędów, których rozmiar nie przekracza 10k nie wyświetlą się właściwie w programie Internet Explorer. Wystarczy wstawić dużą ilość tekstu w komentarzu, aby uzyskać żądaną wielkość.

Aby stworzyć lub zmodyfikować własną stronę błędu:

  1. Kliknij przycisk Strony błędów na głównej stronie.

  2. Kliknij przycisk wybranej strony błędu, na przykład 403.

  3. Wprowadź kod HTML dla tej strony. Można skorzystać z przycisków u góry w celu wprowadzenia zmiennych do wyświetlonego kodu.

    Przykład:

    <h1>404 Nie znaleziono</h1>
    <p>Strona o adresie, <!--#echo var="REQUEST_URL" --> ,nie istnieje.</p>
  4. Kliknij przycisk Zapisz.

Click to display image

eHost w liczbach ...

Obsługujemy ponad 23500 stron internetowych oraz jesteśmy rejestratorem ponad 11000 domen dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w swojej branży. Sprzedajemy usługi na najwyższym poziomie.

Contents copyright © 2002 - 2018 by eHost.pl. All rights reserved. Created by Multimedia Design. Ta strona używa ciasteczek (cookies).
INFOLINIA: 801 000 258